Ücretsiz Web Sitesi Nasıl Kurulur?

İnternet sitesi kurulumları için şu dönemde fiyatlar ciddi oranda arttı bunun nedenlerini sorduğunuzda artan rekabet, dolar kurundaki artış, barındırma ve diğer giderler gibi bir çok opsiyonlar sunulmakta.

Öyleki bu sebebler yüzünden artık basit bir site çalışmasına bile 1500-2000tl rakamlar talep edilmekte. İnsanlarımız bu rakamları ödememek için bedava site nasıl kurulur bunu araştırmaya başladılar.

Ücretsiz site kurmanın aslında bir çok yöntemi mevcut bunlar blogspot, wix vb siteler sayesinde yapılabiliyor. Bu sistemlere hiç para vermeden site sahibi olabiliyorsunuz. Peki bu siteler ne kadar sağlıklı?

Sitelerinizin size ait olması her zaman size büyük kolaylık kazanç ve olanak sağlar eğer fahiş site fiyatlarından çekiniyorsanız hazır sitelere yönelmeyi düşünebilirsiniz yıllık 149tl gibi rakamlara şuanda web siteleri yapılabilmekte.

Bu sitele sayesinde hem uygun fiyata site sahibi olabilir siteleriniz arama motorlarında yükselebilir ayrıca bu sitelerden güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*